הפגישה הזאת כבר יותר מדי ארוכה לטעמי. היינו שלוש חברות ושתיים כבר נשואות, רק אני גרושה. שתינו יין, דיברנו על כל מיני דברים והשיחה לאט לאט עברה לשיחה ליחסי סקס. הסתכלתי אליהן ולא יכולתי להבין אותן. את האמת פעם הייתי כמוהן, מרוצה מחיי השגרה וסקס לפעמים עם בעלי. היום אני מבינה שהחיים הרבה יותר מעניינים מזה, אבל אין טעם להסביר להן את זה עכשיו. הבנתי שאני רוצה סקס, משוגע ולא משנה מה יהיה אחרי זה. רציתי לגנוח ולצרוח מהנאה. לצערי את המאהב האחרון שלי גירשתי ולא מצאתי עדיין מישהו חדש.
הסתכלתי מסביב לאולם של המסעדה שישבנו בה וראיתי גבר בודד. לא היה אכפת לי מי הוא, איך קוראים לו, נשוי או לא. הוא היה גבר וזה אומר שיש לו זין. מצאתי הזדמנות כאשר החברות שלי הלכו לשירותים. כתבתי את המספר שלי על המפית ונתתי אותה לגבר עם המילים "עשר דקות". אמרתי לחברות שלי שלום, הסברתי שאני לא מרגישה טוב ועזבתי את המסעדה. בחוץ הדלקתי סיגרה והתחלתי להמתין. הוא יצא יותר מוקדם, בלי להגיד מילה הוא סימן עם היד למונית הקרובה. התיישבתי ביחד איתו למושב האחורי ואמרתי את הכתובת שלי. זאת לא הייתה נסיעה ארוכה. כל הדרך היד שלי שכבה על הזין שלו, הרגשתי שהוא בולט חזק דרך הבד של המכנסיים שלו.
החזקתי ביד זין של גבר שאני מכירה, לא היה אכפת לי מה הוא והנהג יחשבו עליי. הגעני די מהר, שילמתי לנהג ויצאתי מהרכב כאשר אני סוחבת את הקורבן שלי. ברגע שנכנסנו לדירה ישר קפצתי עליו. התחלתי להוריד את המכנסיים שלו. מה שראיתי שם הפתיעה אותי חזק,  הכל היה שם כמו שצריך. בלי לחשוב פעמיים התנפלתי על הזין שלו עם הפה. מצצתי אותו כמו רעבה, את הביצים שלו החזקתי ביד והוא פשוט עמד שם כאלו שום דבר לא קורה. הרגשתי שאני יכולה לגמור רק מהמציצה הזאת.
אחרי זמן מה המצב השתנה לגמרי. היד שלו נחתה על הראש שלי והתחילה לכוון את התנועות שלי. הם היו חזקות ושתלטניות, הם גרמו לי לבלוע יותר חזק ויותר עמוק. היה לי קשה לנשום, אבל המשכתי את המציצה. אז הוא הרים אותי וסיבב אל הקיר. בלי להגיד מילה הוא הרים את החצאית, הזיז את התחתונים לצד וכניס לי. זה בדיוק מה שרציתי, בלי משחק מקדים, בלי דיבורים. הוא זיין אותי קשוח, הזין הלא קטן שלו חדר עמוק. הרגשתי כאב מענג וחרמנות מטורפת.
הידיים החזקות שלו נחתו על הכתפיים שלי ונאלצתי להתלבש על הזין שלו עוד יותר חזק. זזתי עם התנועות שלה והרגשתי שאני מתקרבת לאורגזמה שלי. אני חושבת שצרחתי ככה שכל השכנים שלי שמעו. לא היה אכפת לי באותו הרגע, כל מה שעניין אותי זה הזין המענג הזה בתוך החור שלי. הייתי כל כך רטובה שכל מיצים שלי נזלי על הרצפה. לא ידעתי כמה אורגזמות קיבלתי, עד שהוא לא הוציא את הזין שלו. הוא הוריד אותי על הברכיים ורגע אחר זה הרגשתי זרם חזק של זרע נוחת על הפנים שלי. אני סוגרת את העיניים ומספר רגעים אני שומעת שהדלת נסגרה. המבקר הזר שלי עזב.

נערות ליווי אנג'לינה

Related Posts

אורגיה

חילופי זוגות

כאשר אתם בזוגיות ארוכה הסיכוי לבגידה עולה. לא משנה עד כמה הסקס הוא טוב, הוא בסופו של דבר מתחיל להימאס ואז מתחילים לחפש חוויות חדשות. אז למה לאגן מפגשים אינטימיים בסתר מהבן\בת זוג שלכם, כאשר Read more…

נערת ליווי

פינוק עצמי

תראו את הברונטית הכוסית הזאת. גוף סקסי, פנים של מלאכית, משקפיים שעושות אותה עוד יותר מחרמנת. זה ממש חבל שהיא צריכה לענג את עצמה במקום לעשות סקס לוהט עם גבר אמיתי. אני בטוח שרוב הגברים Read more…

נערת ליווי נותנת שירות

גיל זה רק מספר

כאשר אתה גבר אמיתי זה ממש לא משנה מה גיל שלך ואיך אתה נראה. נשים מרגישות את הכוח הפנימי שלך תמיד וזה תמיד מדליק אותן. לכן האחות הבלונדינית הזאת ממש לא מסוגלת לעמוד בכוח המשיכה Read more…