כאשר החלטתי לנסוע לחופשה שלי בתורכיה, ממש לא חשבתי על תיירות סקס, מפגשים אינטימיים ודברים כמו סקס מזדמן. פעמים הקודמות נסעתי עם המשפחה – בעלי והבת. בנוסף אני גם בחורה לא פתוחה במיוחד ופנטזיה שלי בדרך כלל עובדת בכיוון אחר.  הפעם נסעתי לבד, אני ובעלי נפרדנו לפני שנה, לא רוצה להיכנס לזה יותר מידי, כי לחשוב על זה לא נעים במיוחד אפילו עכשיו. הוא מיד מצא מישהי אחרת ואני ישבתי כמעט שנה ובכיתי. סוף סוף חופה, היה לי מספיק כסף, היה לי רצון והבת נשארה אצל אמא שלי. הכל התחבר.
המטוס לקח אותי למדינה זרה. נסעתי לנוח בבית מלון – בריכה, הכל כלול. ממש לא התכוונתי להכיר מישהו, אבל קרה מה שקרה. הכרתי אותו ליד הבריכה, אם אפשר לקרוא לזה היכרות. כי את השם שלו אני עדיין לא מכירה. את האמת, מה אני צריכה את השם שלו? זאת לא הייתה זוגיות, זה היה משהו אחר לגמרי.
היה אפשר להבין שהייתי רעבה לגבר, אם ככה ישר הסכמתי ללכת איתו. לא היו שכנועים, לא היה פלירטוט, לא היה כלום. הוא פשוט הזמין אותי לחדר וזהו. ברגע שנכנסנו לחדר שלו שני חלקי הבגד ים שלי ישר עפו לרצפה. הוא ישר התנפל על השדיים שלי. מרוב ההתרגשות כמעט נפלתי על הרצפה, אבל אף אחד לא התכוון לזיין אותי על הרצפה. הוא הרים אותי על הרגליים, פתח אותם עם הידיים והכניס את הזין שלו.
רציתי את זה כל כך חזק כמו שבחיים לא רציתי בזמן הנישואים שלי. זה הרגיש כאילו כל החיים שלי חלמתי שייזנו אותי ככה. קשוח ובלי להוציא מילה. ברגע שהוא סיים, הוא ניקה את הזין שלו ויצא מהחדר. ואני הלכתי לחדר אמבטיה על רגליים רועדות.
באותו הערב השתכרתי, לא יודעת למה. אולי מעושר, אולי בגלל השוק. אבל כאשר כמה שעות אחרי זה מישהו דפק בדלת, פתחתי אותה בלי לחשוב פעמיים. עמד שם בחור, ניראה לי ראיתי אותו היום ביחד עם הזיין שלי מהבוקר. לא הייתי בטוחה, כי הייתי שיכורה מידי. הוא נכנס לחדר והתיישב בכורסה וקרה לי להתקרב עם האצבע.
סגרתי את הדלת והורדתי את החלוק שלי. זה היה כיף  לעשות סקס בכורסה. ניסיתי תנוחות שבחיים לא ידעתי שקיימות. החדירות שלו היו עמוקות מאוד, הרגשתי אותו עמוק מאוד ואהבתי כל רגע של זה. רציתי לעשות את זה עוד ועוד. המאהב השני שלי היה הרבה יותר עדין. הוא ליטף את הגוף שלי, נישק אותי, ליקק את הפטמות. גמרתי מספר פעמים, עד שהוא סיים. כמו הראשון, הוא קם ויצא בלי להוציא מילה.
מאותו היום החופשה שלי התשנתה. עד הערב התנהגתי כמו תיירת רגילה, לקראת הערב  הייתי חוזרת לחדר שלי, נכנסת לאמבטיה ואז הייתי מחכה. בהתחלה היה מגיעה הראשון, קשוח ושלטוני. אחרי זה היה מגיעה השנים, אדין ומנוסה. לא ידעתי את מי אני מעדיפה, עד שיום לפני שעזבתי שניהם לא הגיעו ביחד.
לא הבנתי מה קורה, אבל נתתי להם להיכנס. זה היה בלתי נשכח, מפחיד ומאוד מעניין באותו הזמן. הרגשתי את עצמי צעצוע בידיים גבריות. הם היו מושכים אותי אחד מהידיים של השני וכל אחד מהם אהב אותי בצורה שלו. ואני לא הייתי מספיקה להבין מה קורה ומי מזיין אותי. הם השאירו אותי לבד רק לקראת בוקר. עייפה וכמעט בלי הכרה. ברגע שהם עזבו ניסיתי להגיעה עד לאמבטיה והבנתי שאני לא מצליחה להזיז את הרגליים שלי.
זאת הייתה הפעם האחרונה שראיתי אותם. אנג'לינה

Related Posts

אורגיה

חילופי זוגות

כאשר אתם בזוגיות ארוכה הסיכוי לבגידה עולה. לא משנה עד כמה הסקס הוא טוב, הוא בסופו של דבר מתחיל להימאס ואז מתחילים לחפש חוויות חדשות. אז למה לאגן מפגשים אינטימיים בסתר מהבן\בת זוג שלכם, כאשר Read more…

נערת ליווי

פינוק עצמי

תראו את הברונטית הכוסית הזאת. גוף סקסי, פנים של מלאכית, משקפיים שעושות אותה עוד יותר מחרמנת. זה ממש חבל שהיא צריכה לענג את עצמה במקום לעשות סקס לוהט עם גבר אמיתי. אני בטוח שרוב הגברים Read more…

נערת ליווי נותנת שירות

גיל זה רק מספר

כאשר אתה גבר אמיתי זה ממש לא משנה מה גיל שלך ואיך אתה נראה. נשים מרגישות את הכוח הפנימי שלך תמיד וזה תמיד מדליק אותן. לכן האחות הבלונדינית הזאת ממש לא מסוגלת לעמוד בכוח המשיכה Read more…